Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło dzisiaj po południu w Rzeszowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas awantury mężczyzna ugodził nożem kobietę. Mimo reanimacji kobieta zmarła.

O zdarzeniu policjanci zostali zawiadomieni dzisiaj około godziny 13.30 przez centrum powiadamiania ratunkowego. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że w jednym z mieszkań przy ul. Sobieskiego, najprawdopodobniej podczas awantury, mężczyzna ranił nożem swoją 40-letnią partnerkę.

Jak wiadomo kobieta osierociła czwórkę dzieci. Mężczyzna pobił ja dotkliwie zanim zadał jej śmiertelny cios nożem. Prawdopodobnie wszystko zaplanował ponieważ kobieta odeszła od niego ze względu na tryb życia jaki prowadził. Z premedytacją zaprosił ja na spotkanie i chciał aby przyszły równiez ich dzieci, które były świadkami całego, brutalnego zdarzenia.

Pomimo udzielenia jej pomocy medycznej, kobieta zmarła. W związku ze zdarzeniem policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna był trzeźwy.

Na miejscu pracuje policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza. Zawiadomiony jest prokurator oraz lekarz biegły.  Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.